Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hradištko - V.Dobrá

6. 4. 2009

Doberští se po porážce hněvali

Hradištko – Souboj tabulkových sousedů v I. A třídě zvládli v Hradištku lépe domácí a svého soupeře z Velké Dobré přeskočili. Hosté dorazili k duelu značně oslabeni, hlavně se ale zlobili na výkon trojice rozhodčích.


Útoční Fliegel se poprvé po zimním příchodu na Dobrou prosadil, ale jeho gól k bodům nevedl.
Útoční Fliegel se poprvé po zimním příchodu na Dobrou prosadil, ale jeho gól k bodům nevedl.

Hradištko – Velká Dobrá 3:1 (1:1)

Na lavičce Dobré scházel kouč Závodský, jehož přepadly vysoké horečky a koučovat tak musel asistent Petr Fíman. Ten neměl k dispozici Poláka, jenž dostal lístky na Bundesligu a odcestoval do Německa, dále bez Dudy (souběh s Kladnem B, které trénuje) a Jícha (pracovní povinnosti).

I tak ale začali docela symapticky. Sice je osmkrát zastavil praporek asistenta sudího značící ofsajd, ale ve 32. chyboval hrubě domácí stoper při malé domů, tu vystihl Fliegel a přeloboval gólmana – 0:1.

Bohužel už za chvíli hrubě chybovali i hosté, jmenovitě brankář Šaroch, když mu na rohu vápna vypadl míč a Čmakal pohodlně vyrovnal. „Byla to jediná brankářova chyba, ale hlavně mě štval čárový. Pět k těch osmi ofsajdů vůbec nebylo, navíc hlavní otáčel i fauly,“ zlobil se předseda Čechie Vladimír Dufek.

Po přestávce se Doberským nedařila kombinace, branku soupeře prakticky neohrozili, zato jim sudí rozdával žluté karty jako na běžícím pásu. A rozhodli domácí, nutno říci že po pěkné akci a centru, který proměnil Konečný. V 82. navíc výhru potvrdili třetím zásahem. „V závěru bylo hodně citelné, že jsme oslabeni o kvalitní hráče. A je pravda, že rozhodčí nervóznímu závěru dost napomohl, hlavně otočením několika autů a rohů. Přitom se mohl hrát docela dobrý fotbal,“ mínil záložník hostů Tomáš Zelenka.

Branky: 39. Čmakal, 65. Konečný, 82. Novotný – 32. Fliegel. Rozhodčí: Glogar – Plesl, Kelner.

Dobrá: Šaroch – Schmied (75. Uher), Stolár, Dufek, Bílek – Elman, Zelenka, Machek, Neuberger – Růžička, Fliegel.