Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tatran Rakovník - Hradištko A"

26. 9. 2010

 kfsstredocesky.gif

8. kolo - Krajský přebor - Středočeský kraj 2010/2011

Městský areál TJ Tatran RAKO Rakovník, 26.9. 2010 | 16:30

             

 

          tatran.jpg         1:1 (0:0)       135.jpg
                 Tatran Rakovník                      TJ Slovan Hradištko
 
Sestava: Svatoš, Podolák, Chomát, Smíšek, Plechatý, Konečný, Štengl

Bohuslav (Marko), Šimonovský, Synek (Hušbauer), Bublík

Góly untitled---.jpg : Hušbauer

Karty untitledef.jpg: Chomát

Rozhodčíuntitled2fbdh.jpg : Velebil, Kovář, Mrázek

Počet diváků untitled1.jpg: 100

 

Report:

Lídr krajského přeboru ztratil výhru v 93. minutě

Senzace a pro kdekoho možná i veliké překvapení. I když Tatran Rakovník ztratil ve třetí minutě nastavení dva body, přesto i nadále vládne krajskému přeboru mužů, a to minimálně do dalšího víkendu.

 

Sraz a pochod fanoušků Tatranu
Sraz a pochod fanoušků Tatranu
 

TJ Tatran Rakovník – Slovan Hradištko 1:1 (0:0)

První poločas přinesl spíše boj o střed hřiště a většina fotbalového děje se tak odehrávala okolo středového kruhu. Obě mužstva ohrozila soupeřovu branku pouze nepřesnými střelami.

Druhé fotbalové dějství už přineslo i branky. Hned v úvodu poločasu zahrozili dvakrát hosté. Nejprve domácí podržel brankář Procházka, v té druhé prosvištěl míč těsně vedle brankové konstrukce. První branky se dočkali Tatranští v šedesáté minutě. Stuchlý byl sražen v pokutovém území, hlavní sudí Velebil ukázal na značku pokutového kopu. Miroslav Hájek se nemýlil – 1:0. Hráči Hradištka mohli vyrovnat o několik minut později, ale procházka kryl. Postupem času se daleko více odkrývala okénka v defenzívě hostů. Nejprve však Stuchlého střely zlikvidoval hostující Svatoš, v další šanci se ocitl Ondřej Poula. Ve skluzu a ve velmi těžké pozici míč do sítě neusměrnil. Hradištko udeřilo ve třetí minutě nastavení. Po rohové kopu se míč nakonec po střele Hušbauera dostal za záda Procházky – 1:1.

Václav Eck (Trenér Rakovníka): „Hradištko ukázalo, že se na nás velmi dobře připravilo a dokázalo eliminovat naše útočné snahy. Zápas jsme ale měli velice dobře rozehraný a měli bychom jej dotáhnout do vítězného konce. Bohužel, fotbal je někdy takový. Když se ale na utkání podíváme objektivně, tak to je remíza asi zasloužená.“
 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Tatran - Hradištko A

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář